Zamek Reszel, Reszel
Przyjazd
Wyjazd

Zamek w Reszlu poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

- Kelner(ka) - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu lub sezonowo (oferta również dla studentów i uczniów).

Od kandydatów oczekujemy gotowości do pracy zmianowej, uczciwości, sumienności i dokładności. Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości w restauracji, zapewnienie im miłej i profesjonalnej obsługi
  • Przyjmowanie zamówień i przekazywanie ich do kuchni,
  • Obsługa POSPodawanie potraw i napojów oraz dbanie o estetykę serwisu,
  • Przyjmowanie płatności oraz wystawianie rachunków,
  • Sprzątanie i utrzymywanie porządku na sali restauracyjnej
  • Współpraca z innymi kelnerami oraz innymi pracownikami restauracji,
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz spełnienie ich potrzeb i oczekiwań,
  • Znajomość oferty restauracji oraz udzielanie informacji na temat menu, dań, win itp. klientom,
  • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa pracy w restauracji

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako kelner/kelnerka w restauracji lub kawiarni
  • Znajomości zasad obsługi gości, serwowania posiłków i napojów
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • Gotowości do pracy w godzinach wieczornych i weekendy
  • Kultury osobistej i milego podejścia do klienta
  • Odpowiedzialności za wszystkie powierzone obowiązki
  • Umiejętności zarządzania stresem i pracą w szybkim tempie
  • Zainteresowania kulinariami i znajomości podstawowych potraw i dań
  • Gotowości do nauki i rozwoju w branży gastronomicznej
  • Dyspozycyjności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.

2. Pizzarman (piec opalany drewnem)zatrudnienie sezonowo (od 1 maja do 30 września) . Godz. pracy: 12:00 - 20:00 .

Twój zakres obowiązków

  • przyrządzanie pizzy,
  • dbanie o czystość na stanowisku,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

  • aktualna książeczka sanepidu,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, pizza na cienkim cieście.
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy ciekawą pracę w miejscu o wartościach historycznych. Reszelski zamek jest znany w całej Europie. Może nadszedł czas byś dopisała/dopisał swoją kartę do jego historii?
Doświadczenie, które zdobędziesz będzie z pewnością nieocenione. Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, lubiących ludzi. Zapewnimy szkolenie i wsparcie w pierwszych dniach pracy.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub innej formy zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji, przyjazną atmosferę oraz możliwość poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego. Oferujemy ciepły posiłek w ciągu dnia pracy oraz atrakcyjne zniżki pracownicze. Ponadto, dołączysz do naszego wspaniałego zespołu - dla nas praca jest pasją i przyjemnością!

Jeśli więc zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz nasze warunki – prześlij swoje CV jeszcze dziś!

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli przedstawić Ci wszystkie szczegóły oferty pracy.

Czekamy na Ciebie! Zadzwoń lub wyślij CV.
tel. 89 755-01-09
info@zamekreszel.pl

Pakiety
Druga doba 20% taniej!
od 500 /noc
od 500 /noc

Najlepszy wybór dla poszukujących odpoczynku w wyjątkowym miejscu. Odkryj Reszel - perłę Warmii ...

Szczegóły oferty

Oferta elastyczna - Cena dnia
od 425 /noc
od 425 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Oferta bezzwrotna - Najlepsza cena!
od 331 /noc
od 331 /noc

Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów.

Voucher: Romantyczna Kolacja dla dwojga
od 349 /szt.

Voucher na Romantyczną Kolację dla dwojga to ciekawa propozycja na przemyślany prezent, który ...

Voucher kwotowy: Dowolna usługa
od 150 /szt.

Pokaż wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

Podzamcze 3
11-440 Reszel, PL

Zobacz na mapie

OK, zamknij